Hledáme vhodného kandidáta/tku do našeho týmu na pozici Správy pojistných smluv

Správa pojistných smluv (M/Ž)

Místo výkonu práce

Praha

Datum nástupu

leden 2023

Co bude Vaším úkolem?

  • kontrola a přijímání návrhů na pojištění
  • správa databáze smluv, jejich pravidelná aktualizace a archivace
  • vystavování dokladů souvisejících s pojistnou smlouvou a korespondence
  • zajištění péče o klienty a zprostředkovatele
  • komunikace s obchodními partnery a zahraniční centrálou společnosti
  • spolupráce s ostatními úseky pojišťovny a zastupování škodního servisu

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vztah k zemědělství výhodou
  • základní znalost německého jazyka
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a chuť se učit

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
  • možnost vzdělávání, stravenkový paušál, 13. plat
  • flexibilní pracovní doba, dva dny v týdnu práce z domova

Pracovní místo

  • místo výkonu: Praha 6
  • nástup – leden 2023

Práce je vhodná pro muže i ženy.

Svůj životopis zašlete elektronicky na

Ing. Helena Makovcová