Nový web a klientský portál

Vážení obchodní partneři, vážení klienti,

rádi bychom Vám představili naše nové webové stránky www.agrapojistovna.cz. Dostaly zbrusu nový kabát, staly se přehlednějšími, aktuálnějšími a modernějšími. Ale co je důležité, „staré dobré“ věci zůstaly zachovány. Nechybí přehled produktů, návod jak postupovat při nahlášení škody či informace o samotné likvidaci škod. Navíc přibyla spousta zajímavých informací jako je přehledná tabulka pojištěných a pojistitelných rizik, hledání poradců pomocí jednoho kliknutí na mapu či zadáním PSČ, historie společnosti a mnoho dalšího. Nezapomněli jsme ani na média a novináře. Nejdůležitější ikonky pro rychlou orientaci se nachází v levé části obrazovky: odkaz na portál, na novou službu AgraSat, nahlášení škod a kontakt na nás.

Klientský portál jsme pro Vás spustili na tomto odkaze https://portal.agrapojistovna.cz/portal/cz či po kliknutí na ikonku „Portál“.  Ten vedle kompletní správy Vašich jednotlivých pojistných smluv a přehledu škod nabízí jedinečnou službu AgraSat.  K dispozici jsou připraveny družicové snímky pozemků, zpracované a seřazené tak, aby byly poskytnuty potřebné informace o vývoji porostů.

Na nové webové stránce a klientském portálu Agra pojišťovny čekají klienty a partnery praktické služby:

  • Přehled všech smluvních podkladů – správa pojistné smlouvy, přehled o škodách, vyúčtování pojistných událostí
  • Služba AgraSat: zobrazení vývoje plodin ze satelitu

Těšíme se na Vaši návštěvu těchto dvou nových služeb a věříme, že Vám usnadní práci a poskytne dostatek potřebných informací.

S pozdravem
Tým Agra pojišťovny