Pojišťovna roku 2022 – máme stříbro!

V anketě Pojišťovna roku 2022, kterou vyhlašuje AČPM – Asociace českých pojišťovacích makléřů spolu se specializovaným portálem oPojištění.cz, jsme v kategorii Specializované pojištění
obsadili 2. místo.

„Jsme velmi pyšní na toto krásné umístění, které je důkazem naší kvalitní a profesionální práce. Po kratičké pauze jsme se vrátili mezi TOP 5 specializovaných pojišťoven a to jen potvrzuje, že Agra odvádí svou práci dobře. Jako specializovaný zemědělský pojistitel našim klientům nabízíme individuální přístup, rozsáhlou paletu produktů a nejmodernější likvidací škod v Evropě. Poděkování patří všem našim partnerům, makléřům a zaměstnancům za jejich práci. Děkujeme i všem klientům, kteří nám důvěřují, “ uvedl ředitel Agra pojišťovny Marek Bizoň.

Foto: Marek Bizoň přebírá ocenění.

Pojišťovna roku, nejstarší anketa na pojistném trhu, přináší odbornou alternativu ke spotřebitelským soutěžím v oboru. Makléři jako profesionálové v pojištění a expertní poradci svých klientů v ní porovnávají nejen parametry nabízených produktů, ale hlavně skutečnou úroveň servisu jednotlivých pojistitelů tak, jak se s ní měli možnost v průběhu uplynulého roku každodenně setkávat.
Více informací o výsledcích a o Pojišťovně roku naleznete zde.

Odborného ocenění si velmi vážíme a v práci pokračujeme dál.
Děkujeme!

Foto: Marek Bizoň s cenou.