Videoseriál ASZ – Selský rozum 07/23

„Stále četnější extrémní projevy počasí i neočekávané nákazové situace představují pro podnikání v zemědělství rizika, kterým lze alespoň částečně čelit pojištěním plodin a hospodářských zvířat,“ takový má podtitulek červencový díl videoseriálu Selský rozum.

Příspěvek do tohoto seriálu jsme natočili v rámci spolupráce s Asociací soukromého zemědělství ČR. Tématem bylo jak jinak než zemědělské pojištění. Z jakých produktů lze vybírat, jak jsou naši klienti spokojeni a čeho si nejvíce cení?

Video můžete shlédnout zde.

Co dle ASZ znamená Selský rozum?  „Je to spojení, které lidé v poslední době stále častěji používají, ale ve svých činech se jím stále méně řídí. Jedním z posledních útočišť selského rozumu je tak dnes přístup k životu a k podnikání v podání současných sedláků na rodinných farmách, sdružených v Asociaci soukromého zemědělství ČR. Společně s nimi proto pojďme selský rozum znovu objevovat prostřednictvím našeho nového videoseriálu, ve kterém vždy počátkem měsíce shrneme pohledem českých sedláků to nejaktuálnější z uplynulého období.